Команда «ТВД» зі Львова здобула перемогу у ветеранському Суперкубку України з футзалу у віковій категорії «60+», який відбувся на Рівненщині.
У турнірі також брали участь команди «Гудбай» (Луцьк), «Сигмента» (Умань) та «Злагода» (Дніпро). Протягом змагань «ТВД» провів три матчі та у кожному з них здобув перемогу, не пропустивши жодного м’яча.
Львівська команда розпочала турнір з мінімальної перемоги над «Гудбаєм» — 1:0. У другому поєдинку «ТВД» впевнено переграв «Сигменту» з рахунком 2:0, а завершальний матч проти дніпровської «Злагоди» також завершився перемогою — 2:0.
За підсумками змагань «ТВД» посів перше місце та став володарем Суперкубка України у категорії «60+». Окрім командного результату, відзначено й індивідуальні здобутки наших гравців:
Володимир Сабара визнаний найкращим воротарем турніру, а Богдан Косар — найкращим бомбардиром.
Дякуємо організаторам турніру та всім суперникам за конкурентну боротьбу. Команда «ТВД» продовжує підготовку до наступних змагань і налаштована й надалі гідно представляти Львів на всеукраїнському рівні.

